Trójbój w praktyce - Wrocław 22-23.02 Zobacz większe

Trójbój w praktyce - Katowice 25-26.07.2020

Trójbój to brutalny sport, nikogo nie obchodzi jak wyglądasz, chodzi tylko o jedno.
Czy zrobiłeś więcej niż poprzednim razem?

Dzięki nam, napewno zrobisz więcej!

Więcej szczegółów

695,00 zł brutto

Trójbój w praktyce to szkolenie które odbędzie się 25-26 lipca w Katowicach. W czasie szkolenia zajmiemy się techniką trójboju, wraz z siadami w taśmach zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Nauczymy Cię diagnozować słabe punkty i dobierać odpowiednie ćwiczenia pomocnicze, aby stawać się coraz silniejszym!

Ponadto będziesz uczestniczył w symulacji zawodów, dzięki czemu jeśli nie miałeś jeszcze okazji startować, jest to idealna okazja aby przekonać się jak to wygląda! Przygotujesz się na to co spotka Cię w czasie zawodów i damy niezbędne wskazówki czego powinieneś unikać. Jednak jeśli bywałeś już na zawodach pozwoli Ci to zreflektować się nad Twoją rutyną i poprawić ją, aby zmaksymalizować rezultaty w czasie startów, a jak doskonale wiemy, często diabeł tkwi w szczegółach!

Dlaczego powinieneś udać się właśnie do nas? Cóż, to banalnie proste.
Jesteśmy Barbell Brothres! Topowym teamem trenerskim, czołówką polskiego trójboju siłowego, specjalistami w dziedzinie treningu siłowego i psychologii sportu. Trenerami i zawodnikami z wieloletnim stażem oraz sukcesami! Nasi zawodnicy zdobywają miejsca na podium zarówno na zawodach ogólnopolskich, jak i światowych.

Pamiętaj! Nigdy nie przestawaj się uczyć, życie ciągle będzie dawać Ci kolejne lekcje.

Ilość miejsc ograniczona! Nie szukaj wymówek i zapisz się już teraz!
Do zobaczenia :)